Tootjad

HAGS Tootjad
Hags logo

HAGS Aneby AB

HAGS on Eestis pikima paigaldusajalooga mänguväljakute tootja Eestis.
Rootsi taustaga mänguväljakud, pargitooted, välifitnessitooted on teada-tuntud hea kvaliteedi, äärmiselt pika toodete eluea poolest. HAGS’i tooted tuntud ülemaailmselt, maitseka disainiga, toodetud kas vastupidavast põhjala männist või viimistletud metallist. Kasutusel on hulk uudseid tehnilisi lahendusi, millega on suudetud vähendada tellijate kulusid. HAGS kuulub ülemaailmse juhtiva rekreatsiooniala tootjate Playpower gruppi.

Buglo logo

Buglo Place Zabaw Sp. z o.o. Sp.k.

Buglo on Poola üks suurimaid mänguväljaku-, pargi- ja välifitnessiseadmete tootjad, mida iseloomustab soodne hind ja hea kvaliteet. Buglo mänguväljakutooted on modernse välimusega, maitseka värvigammaga ning omanäolise esteetilise disainiga. Buglo metallist konstruktsiooniga mänguväljakutoodete puhul kasutakse roostevaba terast, tagamaks rerkreatsioonialade tellijatele madalad tulevikukulud. Buglo tooteid võib leida üle Eesti, näiteks Riigitee nr.2 (Tallinn-Tartu uus kiirmaantee) spordi- ja puhkealadel.

 

Buglo Tootjad
Denfit Tootjad
Denfit logo

Denfit VOF

Denfit on Hollandi perefirma, mis toodab kvaliteetseid välifitnessi-, Cross-fit- ja välijõusaalide seadmeid. Denfit tooteid iseloomustab minimalistlik ja esteetiline disain, roostevaba terase kasutamine toodete juures ning unikaalsed vabaltseisvad paigalduse ja välijõusaalide kaalude süsteemid. Denfit tooteid on võimalik saada mistahes RAL värvitoonis ilma lisakuluta. Denifit toodete kvaliteeti ja funktsionaalust, kui parimat välijõusaali lahendust, on tunnustanud ka Eesti tippkulturist Ott Kiivikast (Merimetsa Promenaadi Denfit Professional Sportpoint välijõusaal).

Playtop logo

Playtop Licensing Ltd

40-aastase ajalooga Inglismaa kummikatendite ja 3D-vormide tootja Playtop arendas maailmas esimesena välja In-Situ valatavate kummikatendite paigaldustehnoloogia. Playtopi pinnakattematerjal muudab mänguväljakud ohutumaks. Valdkonna arenenuimat toodet on maailmas paigaldatud miljoneid ruutmeetreid. Playtop on ka ekslusiivne partner spordijalanõu tootjale Nike, kes tarnib kummisegu vanadest kokku kogutud spordijalanõudest. Nike vanadest botastest valmib unikaalne taastöödeldud kummisegu Nike Grind mänguväljakutele ja liikumisaladele. Playtop on Eestis enimpaigaldatud turvakatend.

Playtop Tootjad
Tayplay Tootjad
Tayplay logo

Tayplay Limited

Tayplay on ülemaailmselt tuntud võrk-mänguväljakuseadmete (võrk-püramiidid, võrk-ronilad) tootja. Lisaks klassikalistele ronimiselementidele on Tayplay võimekus luua tellijatele vajaduspõhiseid rekreatsiooniala võrgulahendusi. Ühe näitena on Tayplay erilahendusena toodetud võrktooted paigaldatud Tallinnas Reidi Tee puhkealadele. Tayplay kuulub ülemaailmse juhtiva rekreatsiooniala tootjate Playpower gruppi.

Tayplay logo

Milford

Ligi 20 aastat on Milford olnud linnaruumi ja maastiku parandamise oskusteabe ja süsteemide vahendaja kogu Skandinaavias ning nüüd ka Eestis läbi MUUW Estonia OÜ. Milfordi tootevalikus on süsteemid linnapuude istutamiseks, ääristamiseks, sokli rennideks, vihmavee juhtimiseks, muru tugevdamiseks ja müüride istutamiseks. Kõik tooted on loodud tihedas koostöös juhtivate arhitektide, maastikuarhitektide, inseneride ja maastikukujundajatega. Kvaliteetsed äärised ja piirded, kastmissüsteemid ja vihmavee juhtimissüsteemid õiglase ja mõistliku hinna eest.

Tayplay Tootjad
Norna Tootjad
Norna Playgrounds logo

Norna Playgrounds A/S

Norna on Taani mänguväljakutootja, mis on spetsialiseerunud kvaliteetse ja omanäolise loodusmängu arendamisele (Nature Play) robiinia puidust mänguväljakutoodete näol. Liumäed, ronilad, linnakud – kõik tooted on saanud läbivaks elemendiks rustikaalse väljanägemisega robiinia puidust konstruktsioonid. Nornal on ka mõned modernsed mänguväljakulahendused, näiteks Berlin kiiged, mida võib leida Reidi Teelt, Tallinnas.

Thermmark logo

Grassmats Limited /Thermmark

Thermmark on termoplastikust asfaldimarkeeringute ja asfaldimängude tootja. Inglismaal paiknev rekreatsioonialade ja liikumisalade markeeringute tootja kasutab valdkonnas unikaalset ja kõrgtehnoloogilist laserlõikustehnoloogiat, mis võimaldab luua tellijatele sobivat termoplastikust graafikat väga kiire tarne ajaga. Eestis on tellijate vajaduspõhiseid termoplastist asfaldimängulahendusi paigaldatud üle Eesti.

 

Grassmats Thermmark Tootjad
Soft Play Tootjad
Softplay logo

Soft Play, LLC

Soft Play on Ameerika fantaasia- ja teemamängude tipptootja, kes on toonud nii kommerts sise- kui ka välismängualadele täiesti uue mängumõõtme – loova fantaasiamängu kõigile. Spetsiaalse vormitud vahuga fantaasiamänguklotsid võimaldavad luua kõike mida mängija fantaasia võimaldab, samal ajal mänguga arendada laste loovust, loogilist mõtlemist, sotsialiseerumist ning palju lõbu. Soft Play mänguväljakutooted on sobivad kõigile (inklusiivne mäng). Soft Play kuulub ülemaailmse juhtiva rekreatsiooniala tootjate Playpower gruppi.

Wiegand logo

Josef Wiegand GmbH & Co. KG

Josef Wiegand GmbH & Co. KG on Saksa perefirma, mis alustas 1975 aastal alpi kelgujooksude tootmisega. Pea 40 aastat arendustööd on teinud Wiegandist valdkonna juhtiva laskumissüsteemide tootjafirma maailmas, kelle portofooliosse kuuluvad lisaks kelgujooksudele ka liutorud kuivale maale ja veekeskustesse. Wiegandi tooteid iseloomustab väga kõrge Saksa kvaliteet, rätsep-lahendused mistahes projekti ning väga lai kogemuste pagas. Wiegandil on ette näidata enam kui 50-meetri kõrgused liutorud kuulsast Dubaist, läbi korruste liutorud Tallinnas, Ülemiste Kaubanduskeskuses, Orlovi lossis.

Wiegand Tootjad
Playalive Tootjad
Playalive logo

Playalive A/S

Playalive on Taani interaktiivsete digimänguväljakute tootja, mille märksõnad on õppimine, liikumine, sotsialiseerumine ja mäng. Tänapäeva mänguväljaku mängu mõiste on rohkem kui liumäed, ronilad, kiiged. Playalive interaktiivsed mänguväljakuelemendid on ideaalseid mängu- ja õppimistooteid nii koolidele, lasteaedadele kui ka avalikele mänguväljakutele. Playalive tooteid saab ideaalselt sobitada klassikaliste mänguväljakutega. Eestis võib Playalive interaktiivse mänguväljaku leida Ülemiste Kaubanduskeskuse esisel mängualal.

 

Võta meiega ühendust