Tootjad
HAGS Aneby AB
2016 aasta kevades tunnustas ülemaailmselt tuntud Rootsi kvaliteetsete mänguväljakute- ja pargitoodete tootja HAGS Aneby AB meie tööd, millega saime õiguse maale tuua ja turustada Eesti pikima paigaldusajalooga mänguväljakute- ja pargitooteid.

HAGS’i mänguväljakud on teada-tuntud parima hinna- ja kvaliteedi suhtega ning äärmiselt pika mänguväljakutetoodete eluea poolest. HAGS’i tooted on maitsekad, toodetud kas vastupidavast põhjala männist või viimistletud metallist. Kasutusel on hulk uudseid tehnilisi lahendusi, millega on suudetud vähendada tellijate kulusid.

HAGS’i tooted on mõeldud kestma aastakümneteks, säilitades oma hea välimuse ja kaasaegsuse.

HAGS Aneby AB
Playtop Logo
Playtop Licensing Ltd
Playtop Licensing Ltd on Inglismaa kummikatendite ja EPDM-kummist 3D-vormide tootja, kes töötas maailmas esimesena välja ja rakendas In-Situ valatavate kummikatendite paigaldustehnoloogiat.

Playtopi lööke neelav pinnakattematerjal muudab laste mänguväljakud üle kogu maailma ohutumaks. Tegemist on oma valdkonna kõige arenenuma tootega ning pärast 30-aastast liidripositsiooni Suurbritannias paigaldatakse seda nüüd kohalike partnerite poolt ka 40 muus riigis üle kogu maailma. Maailmas on paigaldatud kokku üle kahe miljoni ruutmeetri Playtopi.

Playtop on ka ekslusiivne partner botase tootjale Nike. Nike tarnib kummisegu vanadest kokku kogutud spordijalanõudest, millest valmib unikaalne taastöödeldud kummisegu Nike Grind mänguväljakutele ja liikumisaladele.

Playtop on Eestis enimpaigaldatud ja -nõutud valatav kvaliteetne kummikatend Eestis.

Täpsemalt Playtop’ist loe SIIT.

Norwell A/S
Norwell A/S on Taani välis- ja tervisespordiseadmete tootja, kes eristub turul oma maitseika, modernse ja kvaliteetsetse toodanguga. Norwell on perefirma, mis asutati perekond Barkholti poolt 2007 aastal.

Virgestusala seamed on mõeldud lastele, teismelistele, täiskasvanutele, eakatele ja erivajadustega inimestele.

Välispordiseadmed on hästi läbimõeldud ning pakuvad kõrget funktsionaalsust ja kasutusväärtus, tagades maksimaalse kasutajate rahulolu. Esteetilise Taani disainiga virgestusalaseadmed sobituvad ja täiendavad oma kaare motiiviga iga keskkonda.

Norwelli õueala spordiseadmed on kõrgelt hinnatud ja tunnustatud Eesti arhitektide, maastikuarhitektide ja klientide poolt.

Täpsemalt Norwell’ist loe SIIT.

NW logo
Wiegand logo
Josef Wiegand GmbH & Co. KG
Josef Wiegand GmbH & Co. KG on Saksa perefirma, mis alustas 1975 aastal alpi kelgujooksude tootmisega. Pea 40 aastat arendustööd on teinud Wiegandist valdkonna juhtiva tootjafirma maailmas, kelle portofooliosse kuuluvad lisaks kelgujooksudele ka liutorud kuivale maale ja veekeskustesse.

Wiegandi ettevõtet ja nende tooteid iseloomustab väga kõrge Saksa kvaliteet, rätsep-lahendused mistahes projekti ning väga lai kogemuste pagas.

Wiegandil on ette näidata enam kui 50-meetri kõrgused liutorud kuulsast Dubaist kuni läbi mitme korruse panoraamliutorude siin koduses Tallinnas, Ülemiste Kaubanduskeskuses. Rääkimata hulgast spaadest ja alpisüsteemised üle maailma.

Täpsemalt Wiegand’ist loe SIIT.