Playtop jalutusteed

Playtop’i Jalutustee on suurepärane pinnakate radadele, kus mugavus, vastupidavus, hea drenaaž ja libisemiskindlus on olulisimad. See pinnakate on samuti väga vaikne kasutamisel vastupidiselt kõvadele pinnastele näiteks nagu asfalt või betoon.

Nendes tingimustes ei ole tavaliselt vajalik toote maksimaalne lööke absorbeerimisvõime ning pinnakate paigaldatakse tavaliselt ainult 20 mm pindmise kihina.

Playtop’il on eraldi disainitud Jalutustee versioon, mis on mõeldud kasutamiseks golfiklubides. Seda kasutatakse nii välis-, kui sisetingimustes, kus kantakse nagadega jalatseid, kus selline pinnakate tagab vaikse mugava, vastupidava pinnase.

Playtop sobib suurepäraselt kasutamiseks pinnastel, kus kukkumine või olla eriti ohtlik: näiteks radadel ja siseõuedel haiglates, hospiitsides ning laste- ja vanuritekodudes. Seda kasutatakse ka vanglates, sõjaväerajatistes ja loomaaedades.

Jalgpalli, ragbi ja muudel spordiväljakutel kasutatakse Playtop’i laialdaselt väljakut ümbritsevatel aladel. See pakub mugava soojendus- ja mahajooksupinnase, nagad ei kahjusta seda ning seda on kerge puhastada. Selline pinnas on saadaval klubivärvides või sponsorite logode või reklaamiga. Old Trafford’i staadion, Manchester United’i jalgpalliklubi koduväljak ja Glasgow Rangers on kaks Playtop’i klienti.

Jalutusteed 2